Pszczółki zrobiły sztuczny śnieg, dzięki któremu mogliśmy wspólnie stworzyć piękne bałwanki.

Dzień 13 marca pozostanie na długo w pamięci naszych najmłodszych przedszkolaków. Tego właśnie dnia odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki, taniec w parach, gra na instrumentach. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodki upominek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

18 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na hol, który na ten dzień zamienił się w prawdziwą salę balową. Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy - czego dowodem są zdjęcia w galerii - zapraszamy do oglądania!