Przypominamy! Aby dziecko mogło uczęszczać  do przedszkola w nowym roku szkolnym rodzice są zobowiązani  do podpisania deklaracji na rok szkolny 2020/21. Deklarację podpisują wszyscy rodzice - dzieci kontynuujących  oraz rodzice dzieci nowych, rozpoczynających pobyt w przedszkolu we wrześniu. Formularz  można pobrać z naszej strony internetowej ( poniżej), natomiast  w formie papierowej wystawiony jest w przedsionku przedszkola.  Deklarację wypełnioną i podpisaną przez obojga rodziców prosimy składać do skrzynki wystawionej w przedsionku przedszkola do dnia 26 czerwca, godz. 15.00.  Potwierdzenie otrzymania deklaracji będziemy przesyłać na podanego przez Państwa maila.

W przypadku pytań udzielamy informacji pod numerem telefonu 61 4266160 w godzinach od 8.00 do 15.00

                                                                                                    Grażyna Hybza

                                                                                                    Dyrektor Przedszkola nr 17

                                                                                                    w Gnieźnie

Deklaracja do pobrania