Bal karnawałowy to niezwykły dzień, na który czekają wszystkie przedszkolaki. Dostarcza on bowiem dzieciom wiele uśmiechu, radości, cudownych przeżyć,  a przede wszystkim ogrom zabawy. Nie inaczej było w naszym przedszkolu  02.02.2022. Tego dnia już od samego rana w przedszkolnych salach można było spotkać wróżki, księżniczki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana  i wiele innych postaci, których nie sposób wymienić. Dzieci świetnie bawiły się przy rytmach dziecięcych przebojów oraz chętnie uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych. Kolorowe pociągi, tańce z balonami i szalone pląsy przy muzyce wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Nikt nie mógł się nudzić, a na wszystkich twarzach malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów! :)