„PODARUJ MI TROCHĘ SŁOŃCA” - PODZIĘKOWANIE

Życzenia

PODARUJ DZIECIOM GWIAZDKĘ

Wigilia w przedszkolu

14 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Wigilijna. W tym szczególnym dniu gościliśmy w przedszkolu przedstawicieli władz oświatowych, księdza proboszcza naszej parafii, rodziców z Rady Rodziców oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej placówki. W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci z grupy „Muchomorki” wystawiając Jasełka. Po  obejrzeniu przedstawienia  przyszedł czas na składanie sobie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Po wspólnym zaśpiewaniu  kolędy wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu aby spożyć świąteczny obiad. Na koniec dnia pełnego wrażeń na dzieci czekała mikołajkowa niespodzianka.

Koncert w Szkole Muzycznej

W piątek 8 grudnia dzieci z grupy Pszczółki i Muchomorki zawitały do Szkoły Muzycznej na mini koncert. Był to Koncert Mikołajkowy przedstawiony przez uczniów klas 1 – 3. Na początku dzieci zapoznały się z instrumentem muzycznym - puzonem, którego mogły posłuchać w znanej piosence świątecznej. Następnie dzieci ze szkoły muzycznej wystąpiły z programem artystycznym o tematyce zimowo- świątecznej. Kończąc całe przedstawienie dzieci zaprezentowały swoje zdolności muzyczne grając na instrumentach muzycznych znane naszym dzieciom piosenki. Na sam koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kilka znanych kolęd co wprowadziło nas już w świąteczny nastrój. Dzieci z naszego przedszkola w podziękowaniu za piękny koncert wręczyły gospodarzom rożek słodkości. Było bardzo miło, nastrojowo i świątecznie.