PRZEDSZKOLA Z WINIAR,

TAK JAK RESZTA ŚWIATA,

OBCHODZĄ DZISIAJ

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

20 WRZEŚNIA - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.
Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
20 -stego września kolejny raz obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tym razem spędziliśmy ten dzień zupełnie inaczej niż w innych latach. W zabawie towarzyszyły nam sąsiednie przedszkola z Winiar. Cala zabawa miała miejsce na Piastowskim Placu Zabaw, gdzie rozbrzmiewały głosy dzieci z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 14 i naszego Przedszkola nr 17. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. W powietrzu fruwały baloniki a na końcu pojawiła się ogromna piłka balonowa, którą dzieci za pomocą kolorowej chusty podawały sobie nawzajem. Wiele uśmiechu przyniosła również zabawa ,,Tunel". Na koniec złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia: ,,samych słonecznych dni i radosnych chwil, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.