28 kwietnia 2021 roku odbyła się w grupie II „ Motylki” przesunięta w czasie (ze względu na panującą pandemię) wyczekiwana uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. W tym roku ze względu na pandemię Covid-19 uroczystość odbyła się bez udziału rodziców. Udało się jednak uwieńczyć całą uroczystość na zdjęciach i nagraniach, tak aby ten szczególny dzień dla dziecka mogli zobaczyć jego rodzice. Na początku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Były wierszyki, piosenki i układ taneczny. Kolejnym punktem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „magicznej kredki” dokonała uroczystego aktu Pasowania na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i rożek ze słodyczami. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek – wspaniałe dwa „motylkowe torty.” Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów i  wielu nowych przyjaźni.

{gallery}20202021/pas{/gallery}