Grupa 5 - Muchomorki

MUCHOMORKI PREZENTUJĄ JASEŁKA DLA RODZICÓW

We wtorek 19 grudnia "Muchomorki" zaprezentowały swój kunszt aktorski Rodzicom w Bożonarodzeniowej Jasełce. Czwarty rok pracy z grupą dzieci zaowocował pięknym przedstawieniem. Dzieci śpiewały, tańczyły i ładnie recytowały. Sprawiły, że niejednemu Rodzicowi spłynęła z oka łza wzruszenia. Dorośli byli pod dużym wrażeniem, obserwując umiejętności swoich dzieci. Skromne upominki uświetniły spotkanie pełne ciepła i wzruszenia. Wszyscy wszystkim życzyli WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

MUCHOMORKI U KSIĘŻY Z JASEŁKĄ

18 grudnia dzieci z grupy Muchomorki wystąpiły z przedstawieniem jasełkowym w Archidiecezjalnym Domu Księży Seniorów. Mali artyści już po raz trzeci zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Za swój występ dzieci zostały docenione gromkimi brawami. Po przedstawieniu przyszedł czas na złożenie życzeń i zaśpiewanie kolędy. Miłą niespodzianka okazała się wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci słodyczami. Na koniec wszyscy ustawili się do wspólnej fotografii.

Muchomorki goszczą straszych kolegów

15 grudnia odwiedzili nas uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 10 i 12. Przedstawienie Wigilijne Muchomorków wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój a wspólne kolędowanie sprawiło wszystkim wiele radości. Zarówno aktorzy, jak i widzowie poczuli magię nadchodzących Świąt.

WIGILIA U MUCHOMORKÓW

MUCHOMORKI UBIERAJĄ CHOINKĘ