Grupa 2 - Motylki

Urodziny Julki

W poniedziałek Julka obchodziła 5 urodzinki. Z tej okazji grupa Motylków wraz z paniami odśpiewała gromkie "100 lat!" życząc naszej wszelkiej pomyślności. Jubilatka otrzymała urodzinowy upominek. Julka poczęstowała nas słodkościami.

Nasze przedszkole bierze czynny udział w Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, która zachęca wszystkich dorosłych do kształtowania postaw czytelniczych naszych dzieci. Z tej okazji zapraszamy dorosłych-gości do czytania dzieciom. W naszej grupie był to rodzic jednego z Motylków. Dzieci z uwagą słuchały opowiadań o m.in. "Dziurze w moście" i "Lisie Witalisie". Chętnie zadawały pytania dotyczące czytanych pozycji polskiej literatury.

MOTYLKI W DNIU DZIECKA

MOTYLKI NA WYCIECZCE

URODZINY AGATKI

Agatka obchodziła swoje 5- te urodziny. Dzieci złożyły solenizantce życzenia i zaśpiewały 100 lat. Agatka poczęstowała wszystkich cukierkami. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.