Grupa 2 - Motylki

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grupa Motylki przygotowywała słodki poczęstunek w postaci ciasteczek. Wypieki można było degustować podczas prowadzonej w naszym przedszkolu licytacji przedmiotów, z których dochód przeznaczony został na wyrównanie szans dla noworodków. Zakończeniem przedsięwzięcia była zabawa w rytmach zumby prowadzonej przez p. Beatę Kaczmarek. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci oraz ich rodziców za udział w zabawie, a w szczególności dla Motylków.

Urodziny Patrycji

Z okazji 4-tych urodzin Patrycji życzymy jej dużo zdrowia, pomyślności oraz długoletnich i szczerych znajomości. W tym dniu dzieci z grupy Motylki zaśpiewały naszej solenizantce gromkie "100 lat" oraz złożyły serdeczne życzenia. Patrycja poczęstowała nas słodyczami. Na swoje urodzinki otrzymała od Motylków upominek.

Urodziny Zosi

Z okazji 4-tych urodzin Zosi życzymy jej dużo zdrowia, pomyślności oraz długoletnich i szczerych znajomości. W tym dniu dzieci z grupy Motylki zaśpiewały naszej solenizantce gromkie "100 lat" oraz złożyły serdeczne życzenia. Zosia poczęstowała nas słodyczami. Na swoje urodzinki otrzymała od Motylków upominek.

MOTYLKI BAWIĄ SIĘ PIASKIEM KINETYCZNYM

Motylki lubią bawić się piaskiem kinetycznym. Jest to wspaniałe doświadczenie i doznania zmysłowe. Jest to jedna z ciekawszych propozycji do twórczej zabawy. Zabawa jest bardzo przyjemna, piasek łatwo poddaje się modelowaniu, jego ciągły ruch działa bardzo relaksująco i wyciszająco. To również bardzo dobre narzędzie terapeutyczne np.: przy wzmocnieniu pracy rączki. Dzieci mogą tworzyć przeróżne formy wykorzystując w pełni swoją wyobraźnię. Każda babka z piasku kinetycznego, niezależnie od użytej formy będzie udana i dostarczy dziecku wiele radości zarówno z budowania jak i jej psucia.

MOTYLKI WYCINAJĄ „ANIOŁKI I MIKOŁAJE”