Przedszkole nr 17

Projekt edukacyjny „Bezpieczny Przedszkolak Pomocnikiem Strażaka Sama” rozpoczęty!!!

Email Drukuj PDF

Przedstawiciele wszystkich gnieźnieńskich przedszkoli spotkali się na inauguracji II edycji projektu edukacyjnego ze strażakiem Samem w roli głównej. Zostały omówione szczegółowe cele i założenia projektu oraz przedstawiony plan wizyt strażaków w poszczególnych placówkach. Z ramienia organu prowadzącego placówki przedszkolne w spotkaniu uczestniczył dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Pan Telesfor Gościniak, który podkreślił znaczenie bezpieczeństwa w środowisku i życiu każdego człowieka, a przede wszystkim dzieci. Każda placówka otrzymała materiały edukacyjne. Do naszego przedszkola Strażak Sam i jego koledzy z Powiatowej Straży Pożarnej zawitają 31 maja. Już nie możemy się doczekać spotkania!

There are no images in the gallery.