Przedszkole nr 17

Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

Email Drukuj PDF

Jak co roku gnieźnieńskie przedszkola  biorą udział w Olimpiadzie Sportowej.

W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Biedronki. Przez cały rok sumiennie ćwiczyły na zajęciach gimnastycznych a w ostatnich miesiącach ciężko  pracowały, aby wyćwiczyć konkurencje sportowe. Nie tylko grupa sportowców ćwiczyła. Także grupa kibiców – tancerzy miała dużo pracy ponieważ musiała przygotować występ artystyczny – pokaz tańca disco.

Dzieci bardzo dzielnie walczyły podczas konkurencji sportowych i w ogólnej klasyfikacji Sportowej Olimpiady Przedszkolaków zajęły 3-miejsce – brązowy medal!. Dla wszystkich biorących udział w olimpiadzie były piękne nagrody, medale i puchary.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i Gratulujemy!!!