Przedszkole nr 17

Wizyta w Schronisku dla bezdomnych zwierząt

Email Drukuj PDF

Nasze Przedszkole wspiera Schronisko dla bezdomnych zwierząt. W tym roku także przyłączyliśmy się do zbiórki karmy i wszelkich artykułów, które potrzebne są dla zwierzaków. Dzieci z grupy Pszczółki i Żabki jako przedstawiciele naszego przedszkola dziś odwiedziły schronisko, aby przekazać dary dla mieszkańców schroniska. Psiaki oraz koty przywitały dzieci głośnym szczekaniem, przytulaniem się i na pewno były bardzo wdzięczne za pomoc. My w imieniu pracowników i przedstawicieli Schroniska także bardzo dziękujemy Rodzicom za okazane serce i zebraną dość sporą ilość karmy, koców, naczyń zabawek i wiele innych potrzebnych rzeczy. Dziękujemy bardzo :)

 

Dzień Ziemniaka w przedszkolu

Email Drukuj PDF

Jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemniaka. Tego dnia dzieci wykonały prace plastyczne – sylwety ziemniaków ozdobione według własnego pomysłu, na obiad miały ziemniaczaną potrawę – placki ziemniaczane a po południu odbyły się sportowe konkurencje z ziemniakami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach i czerpały wiele radości. Bardzo się cieszymy że frekwencja dzieci i pogoda nam dopisała.

Konkurs „Ziemniaki Cudaki” zakończony

Email Drukuj PDF

Co roku w konkursie na kukiełkę z ziemniaka bierze udział dużo dzieci. I tym razem nasz stół zapełnił się mnóstwem stworków ziemniaczanych wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie kukiełki były piękne, wymyślne i śmieszne,dlatego wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem i małymi niespodziankami za wykonanie stworka. Bardzo dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za pomoc w wykonaniu kukiełek. Oczywiście zachęcamy do udziału w konkursie już za rok.

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

Ziemniaki cudaki

Email Drukuj PDF

Strona 10 z 43