Przedszkole nr 17

Biedronki i Słoneczka na koncercie w Szkole Muzycznej

Email Drukuj PDF

Informacja dla Rodziców

Email Drukuj PDF

Od 1 stycznia zmiana  odpłatności za przedszkole dzieci realizujących obowiązek przedszkolny, w tym roku szkolnym są to dzieci urodzone w 2010r. i starsze

 

W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia 2017 roku zniesiona zostanie możliwość pobierania opłat za pobyt dziecka w wieku 6 lat w publicznej placówce wychowania przedszkolnego. Ma to związek z tym, że od 2017 roku sześcioletni uczniowie uczęszczający do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego objęci zostaną subwencją oświatową.

Tak więc:

Od 1 stycznia 2017 r. rodzice dzieci realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego (6 latków oraz starszych) w publicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkole podstawowej lub innych formach wychowania przedszkolnego ponoszą jedynie opłaty za korzystanie przez dziecko z wyżywienia.

W związku z powyższym dla rodziców w/w dzieci przygotowane zostaną aneksy do umów.

Od 1 lutego możliwość opłaty przelewem

Ponadto informujemy wszystkich Rodziców, że od 1 lutego 2017 r. będzie można dokonać  opłaty za przedszkole przelewem na wskazany rachunek bankowy.  Konto, na które należy dokonywać opłat otrzymają Państwo w przedszkolu.  Prosimy, aby wpłata dokonywana na konto była identyczna z podaną przez przedszkole, uniknie to dodatkowych, uciążliwych czynności.

Pozostanie również możliwość dokonywania wpłaty gotówki w kasie przedszkola, u intendenta.

Życzenia

Email Drukuj PDF

Jasełka

Email Drukuj PDF

Mikołaj

Email Drukuj PDF

Strona 10 z 34