Przedszkole nr 17

REKRUTACJA 2017/2018

Email Drukuj PDF

Od 15 marca 2017 r. rozpoczyna się nabór do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych, który zawiera harmonogram  i kryteria rekrutacji.

Wnioski można składać na 2 sposoby:

lub

  • pobrać wniosek wraz z załącznikami z przedszkola w formie papierowej i wypełniony dostarczyć  do przedszkola pierwszego wyboru.

Wnioski można składać od 15–31.03.2017 roku w godzinach od 8.00 do 15.00 w przedszkolu.

Informacje dot. rekrutacji znajdują się też na stronie: www.gniezno.eu

Zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Gniezno na rok szkolny 2017/2018

Urodziny Marchewki

Email Drukuj PDF

Ekologiczne powitanie wiosny

Email Drukuj PDF

Nasza przedszkolna społeczność przygotowała się do powitania bardzo ważnego dnia- Pierwszego Dnia Wiosny. Dzieci z grupy Biedronek przygotowały przedstawienie, dzieci z pozostałych grup strój z wykorzystaniem surowców wtórnych, szalone wiosenne fryzury,  chętne dzieci wraz z rodzicami piękne Marzanny. Jedna została wrzucona do wody i odpłynęła by mogła zagościć pani Wiosna. Był pokaz mody ekologicznej i wiosennych fryzur oraz zabawy i tańce.


Ognisko

Email Drukuj PDF

Spotkanie z leśnikiem

Email Drukuj PDF

W piątek 17 marca  odwiedził nas leśnik pan Włodzimierz z Leśnictwa Stary Dwór. Było to bardzo ciekawe i wesołe spotkanie, dzieci  poszerzyły swoje wiadomości na temat zwyczajów zwierząt leśnych. Zobaczyły eksponaty leśnych zwierząt ( lis, wydra, jenot, kuna). Pan leśniczy bardzo malowniczo opowiadał o swoich bliskich spotkaniach z dzikimi zwierzętami. Zadawał również śmieszne zagadki, wszyscy byli zasłuchani. Może jeszcze kiedyś spotkamy się z panem leśnikiem.


Strona 9 z 36