Przedszkole nr 17

Zajęcia adaptacyjne

Email Drukuj PDF

Informujemy, że 31 sierpnia 2017 r. od godz. 11.00 - 12.00 odbędą się kolejne zabawy i zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci z Rodzicami. Jednocześnie informujemy, że przedszkole rozpoczyna funkcjonowanie od 1 września 2017 r. od godz. 5.30.

Serdecznie zapraszamy

"NIE BIORĘ, NIE PIJĘ..., ŻYJĘ! BIORĘ ŻYCIE NA TRZEŹWO"

Email Drukuj PDF

Pod takim hasłem w dniach 22 – 25.06.2017 r. obchodzony był w Gnieźnie weekend profilaktyczny.

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta przygotował w związku wydarzenia w których mogły wziąć udział grupy przedszkolne

W dniu 22.06.2017 r. na placu św. Wojciecha odbyła się symulacja wypadku samochodowego z udziałem Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i policji oraz happening uliczny podczas którego dzieci z przedszkoli „wygwizdały” kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu.

Każde dziecko dostało gwizdek oraz balon ;)

Dzień otwarty

Email Drukuj PDF

Rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2017/2018

Email Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, iż warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest podpisanie umowy świadczenia usług wychowania przedszkolnego  z dyrektorem przedszkola.  W naszym przedszkolu umowy będą podpisywane  w  dniach 3.07 – 7.07.2017r. w godz. od 9.00 – 15.00.

Niepodpisanie  umowy skutkuje zwolnieniem miejsca w przedszkolu,  bardzo prosimy o dotrzymanie terminu.

Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ROZPOCZYNAMY WAKACYJNY CZAS

Email Drukuj PDF

Dnia 14 czerwca, w kościele Bł. Radzyma Gaudentego, odbyło się spotkanie dzieci z przedszkoli osiedla Winiary. Naszą placówkę reprezentowały grupy "Muchomorków", "Słoneczek" i "Biedronek" . Dzieci śpiewały pieśni, których nauczyły się podczas katechez w przedszkolu, odmówiły z księdzem proboszczem dziesiątkę różańca i otrzymały błogosławieństwo.


Strona 9 z 40