Przedszkole nr 17

DRZWI OTWARTE

Email Drukuj PDF

Przedstawienie o Królewnie Śnieżce - dobrych i złych uczynkach

Email Drukuj PDF

There are no images in the gallery.

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

W dniach 11.05- 3.05.2015 r. odbyła się, zorganizowana przez Przedszkole Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego Paulo w Gnieźnie, Olimpiada Sportowa Przedszkolaków pod hasłem ,,Gimnastyka super sprawa - dla nas sporty to zabawa”. Celem imprezy było nawiązanie kontaktu między przedszkolami, wyrabianie nawyku aktywnego uczestnictwa przedszkolaków w imprezach sportowo-rekreacyjnych, nabywanie wiary we własne siły, stosowanie zasady fair- play oraz radość z uprawiania sportu i duma z siebie.

Cele zostały osiągnięte a medale zawisły na szyjach naszych zasłużonych zawodników, którzy dzielnie reprezentowali nasze Przedszkole i odebrali puchar dla placówki. Dziewczynki uświetniły zmagania zawodników swoim tańcem a pozostałe dzieci i przybyli Rodzice gorąco kibicowali.

Ostatniego dnia zmagań sportowych delegacja Przedszkola Nr 17 z Panią Dyrektor odebrała flagę olimpijską, bowiem już za rok olimpiadę organizować będzie właśnie nasze przedszkole.

There are no images in the gallery.

Konkurs „Ekokukiełka”

Email Drukuj PDF

Nadia Pasek i Olimpia Żabczyńska z grupy „Słoneczka”, reprezentowały nasze przedszkole w konkursie o tematyce ekologicznej realizowanym w Przedszkolu nr 9 „Leśne Ludki”. Dziewczynki wraz z paniami zrobiły ekologiczne kukiełki: Owcę i Peruwiankę, które wywarły na wszystkich duże wrażenie. Odpowiadały na pytania dotyczące ekologii, segregowały śmieci i udzieliły wywiadu dla radia :) Do przedszkola wróciły zadowolone z siebie i podekscytowane :)

There are no images in the gallery.

Tak nas widzą partnerzy z Europy

Email Drukuj PDF

Strona 32 z 41