Przedszkole nr 17

Przedszkolaki dbają o zęby

Email Drukuj PDF

W naszym przedszkolu realizowany jest projekt „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”. Dlatego w środę odbyło się spotkanie z edukatorem projektu. Na spotkaniu tym dzieci obejrzały film promujący ochronę zębów przed próchnicą, a także prawidłowego szczotkowania zębów.  Po filmie pani edukator spotkała się z dziećmi i przeprowadziła rozmowę, oraz praktyczną naukę prawidłowego szczotkowania zębów, z użyciem rekwizytów. Dzieci bardzo uważnie słuchały, brały czynny udział w rozmowie. Najbardziej podobało się szczotkowanie zębów pod okiem pani. Na zakończenie wszystkie dzieci dostały w prezencie szczoteczkę, pastę do zębów i książeczkę, w której mogą systematycznie zaznaczać kiedy szczotkują zęby. W godzinach popołudniowych odbyło się także spotkanie z rodzicami, na którym także został pokazany film dotyczący dbania o zęby dzieci już od najmłodszych lat dziecka. Pani edukator przedstawiła rodzicom jak zły wpływ na uzębienie dzieci ma używanie smoczka oraz ssanie przez najmłodszych palca w buzi. Spotkanie było ważne dla nas wszystkich i utrwaliło nam jak ważna jest profilaktyka zapobiegania próchnicy już od najmłodszych lat życia.

There are no images in the gallery.

PODZIĘKOWANIE

Email Drukuj PDF

,,Galeria cztery pory roku…” trwa i istnieje dzięki Państwu.

Kolejna pora roku ZIMA jest prezentowana w naszym przedszkolu, która pięknie je ozdabia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i już oczekujemy na prace o WIOŚNIE.

Prace można składać w grupie Słoneczek i Sów.

There are no images in the gallery.

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12

Email Drukuj PDF

20.01.2015 r dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone na Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 12.

Z zaproszenia skorzystały grupy: SOWY, SŁONECZKA i PSZCZÓŁKI.

Dzieciom i paniom, które z nimi były bardzo się podobało ta barwna, bajkowa opowieść o narodzinach Jezusa oraz to, że panie mogły podziwiać występy byłych- niedawnych swoich wychowanków.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe przeżycia.

There are no images in the gallery.

Podziękowanie

Email Drukuj PDF

WOŚP 2015

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy 544,15. Cieszymy się, że akcje charytatywne, organizowane w naszym przedszkolu, spotykają się z takim odzewem. W takich momentach, na usta cisną się słowa Świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,  lecz przez to, czym dzieli się z innymi...

DZIĘKUJEMY !!!

Strona 32 z 36