Przedszkole nr 17

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Email Drukuj PDF

17 maja w Przedszkolu nr 10 w Gnieźnie odbyła się XIV Olimpiada Matematyczna. Wzięło w niej udział 9 przedszkoli. Nasze reprezentowali Franek Matkowski i Władek Rozemberg z grupy "Słoneczka". Chłopcy podeszli do zadań bardzo profesjonalnie, a na koniec dostali dyplomy uczestnictwa i nagrody. GRATULUJEMY !!!


XXII Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne Przedszkolaków

Email Drukuj PDF

Wzorem poprzednich lat, w tym roku po raz kolejny dzieci z grupy ,, Biedronek” spotykały się z kolegami z innych przedszkoli  by wspólnie świętować Dzień Ziemi. Tegoroczne prezentacje odbyły się pod hasłem ,,Słońce, woda, wiatr”. Celem tego spotkania było zwrócenie uwagi na popularyzowanie wiedzy o odnawialnych źródłach energii i kształtowanie postaw proekologicznych. W przemarszu ulicą Chrobrego do Rynku włączył się Prezydent naszego miasta T. Budasz i przedstawiciele Zarządu Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Gnieźnie, pani G. Bernaciak i J. Biadasz. Po spotkaniu na  Rynku, głoszeniu haseł i wspólnym odśpiewaniu piosenki ,,Żyj z przyrodą w zgodzie” uczestnicy zostali obdarowani jabłkami.


Dzień Ziemi

Email Drukuj PDF

Dzieci z całego przedszkola uczestniczyły we wspólnych obchodach Światowego Dnia Ziemi. Każda grupa przygotowała hasła proekologiczne i plakaty. Przemaszerowaliśmy wspólnie przez Osiedle Winiary, by zbierać śmieci i skandować hasła ekologiczne. Po powrocie do przedszkola zasadziliśmy trzy jabłonie wzbogacając nasz przedszkolny ogródek. Będziemy czekali do września, może jakieś jabłuszko schrupiemy.


Witaj Zajączku

Email Drukuj PDF

Wielkanoc to bardzo ważne Święta także dla naszych Przedszkolaków...Sówki opowiedziały wszystkim krótką bajkę o tradycjach Wielkanocnych. Były zabawy, zagadki, tańce i... odwiedziny Zajączka Wielkanocnego! Zajączek zostawił każdemu prezent, zrobił pamiątkowe zdjęcie, bawił się z Przedszkolakami ...radości nie było końca!


Informacja dot. rekrutacji na nowy rok szkolny 2017/18

Email Drukuj PDF

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji 27 kwietnia 2017 r. od godz. 13.00 wystawiona zostanie w przedszkolu  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

Natomiast od 27.04.2017 r. godz. 13.00 – 11.05.2017 r. godz. 12.00 rodzice kandydatów zakwalifikowanych  do przedszkola  składają  pisemne potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola od 1 września 2017 r. Brak  potwierdzenia woli  skutkuje zwolnieniem miejsca  przez kandydata w przedszkolu.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola wystawiona zostanie 12.05.2017 r. godz. 13.00

Strona 4 z 33